ingenii-8386

Firma BJBCOSMETICS powstała w 2001 roku w Opolu. W branży kosmetycznej działa w dwóch obszarach. Pierwszy filar firmy stanowią usługi kosmetyczne wykonywane w oparciu o najnowszą wiedzę, technikę i osiągnięcia naukowe. Drugim filarem jest produkcja kosmetyków z wykorzystaniem surowców pozyskiwanych wyłączenie z certyfikowanych źródeł.

Kosmetyki INGENII zostały opracowane w oparciu o piętnastoletnie doświadczenie dyplomowanych kosmetyczek i kosmetologów współpracujących z naszą firmą. Opinie i ekspertyzy płynące z branży usług kosmetycznych pozwoliły na wytypowanie składników czynnych, które nie tylko skutecznie działają, ale w dodatku dają widoczne efekty. Wyselekcjonowane przez nas składniki zawarliśmy w produktach, których jakości jesteśmy absolutnie pewni.Teraz udostępniamy je Państwu do oceny w codziennym użytkowaniu. Mamy nadzieję, że Państwa weryfikacja potwierdzi nasza opinię. To dla nas najważniejszy test. Test Państwa zadowolenia.

Tak jak My zaufaj mądrości natury,

Zespół BJB Cosmetics

Zapraszamy serdecznie do współpracy firmy z branży kosmetycznej, które są zainteresowane dystrybucją naszych produktów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 504194805 lub do kontaktu meilowego pod adresem e-mail ingenii@bjbcosmetics.com